کفش کوهنوردی قارتال تبریز سایز پا را کوچک می کند

چکمه‌های مقاوم در برابر آب مطمئناً کفش کوهنوردی قارتال تبریز است که به خشک نگه داشتن پاهای شما کمک می‌کنند، اما پس از پوشیدن طولانی مدت در آب یا اگر پای شما کاملاً در آب فرو رفت، محافظت زیادی ارائه نمی‌دهند.

چکمه های مقاوم در برابر آب اغلب ارزان تر از همتای خود هستند. علاوه بر این، چکمه های مقاوم در برابر آب اغلب می توانند لایه محافظ خود را دوباره در خانه اعمال کنند.

این یک تمرین خوب است تا مطمئن شوید که آب حتی پس از سال‌ها استفاده از آن همچنان از بین می‌رود.

از طرف دیگر، کفش‌های ضد آب برای کفش‌های پیاده‌روی شما لایه‌ای از مواد را در خارج از کفش شما فراهم می‌کنند که آب نمی‌تواند به آن نفوذ کند.

یک ماده ضد آب رایج Gortex است که انعطاف پذیر و قابل تنفس است. چکمه های Gortex هزینه بیشتری خواهند داشت اما محافظت بهتری در برابر عناصر ایجاد می کنند.

در حالی که کفش های ضد آب به جلوگیری از رطوبت در چکمه های شما کمک می کنند، به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات می توانند آب را در چکمه های شما نیز نگه دارند.

کفش

اگر روی چکمه‌هایتان آب از یک جوی آب یا گودال عمیق روی آن‌ها ریخته می‌شود، به یاد داشته باشید که خروج آب از چکمه‌های ضدآب ممکن است یک چالش باشد.

کفش کوهنوردی متفاوت از کفش کوهنوردی، هدف و هدف خاصی دارد. در حالی که کفش کوهنوردی برای فعالیت های پیاده روی مانند پیاده روی در جنگل در نظر گرفته شده است، کفش کوهنوردی برای افرادی در نظر گرفته شده است که پیاده روی یا کوه نوردی می کنند.

این چکمه ها معمولاً برای محافظت از پاها و مچ پا طراحی می شوند و در عین حال ساختار، گرما و دوام را هنگام عبور از برف و یخچال های طبیعی یخی فراهم می کنند.

چکمه های کوهنوردی با کفش های کوهنوردی تفاوت دارند و با مواد مختلفی ساخته می شوند.

اولین تفاوت اصلی با چکمه کوهنوردی، متریالی است که برای ساخت و ساز استفاده می شود.

معمولاً قسمت‌های یک کفش کوهنوردی که با پارچه‌های مشبک نازک برای بهبود تنفس ساخته شده‌اند، با مواد محکم و سفت جایگزین می‌شوند تا پایداری و کیفیت ضدآب را افزایش دهند.

اغلب چکمه های کوهنوردی چرم، پلاستیک یا کولار بیشتری به چکمه اضافه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.