چاقو زنجان شکاری جان یک آهو را نجات داد

در انتهای کار چاقو زنجان شکاری، ویژگی های تیغه نحوه عملکرد چاقو را با اعمال و موقعیت های مختلف دیکته می کند. تیغه بووی: تیغه بووی که از دهه 1800 به نام چاقوی بووی نامگذاری شده، بلند و پهن است و یک تیغه صاف دارد.

تیغه های بووی بسیار سنگین تر از طرح های دیگر در این لیست هستند، اما وزن اضافه شده آنها به شما امکان می دهد نیروی بیشتری را در پشت هر تاب قرار دهید و آنها را به یکی از بهترین ها برای برش دادن شاخ و برگ های متراکم تبدیل می کند.

تیغه تانتو: تیغه تانتو با الهام از شمشیرهای کوتاه سنتی ژاپنی با هندسه سخت و صاف و نوک های بسیار تیز مشخص می شود.

این باعث می شود که آن را در نبردهای نزدیک و اهداف بقا بسیار مؤثر کند زیرا می تواند به راحتی از پارچه ها و حتی زره های بدن سبک نفوذ کند و پاره کند.

چاقو

تیغه های تانتو نیز بسیار جالب به نظر می رسند چیزی که مطمئن هستم در حین خرید به آن فکر می کردید.

رها کردن تیغه نقطه. تیغه های دراپ پوینت مسلما رایج ترین نوع تیغه ای هستند که روی چاقوهای تاکتیکی می بینید و دلایل خوبی هم دارد.

شکل صاف و نقطه باریک آنها، تیغه های نقطه افت را برای برش، برش، تراشیدن، و چاقو زدن بسیار متنوع می کند.

اگرچه آنها کارآیی رزمی تیغه تانتو یا قدرت برش خام تیغه بووی را ندارند، امتیازات دراپ با بهترین بودن برای استفاده عمومی، آنها را جبران می کند، و اگر تازه شروع به کار کرده اید، از صمیم قلب آنها را توصیه می کنم.

وقتی در حال خرید چاقوی تاکتیکی هستید، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، دسته باید اولویت شما باشد. از این گذشته، اگر کاربر نتواند به راحتی از آن استفاده کند، هیچ تیغه ای عملکرد خوبی نخواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.