پیدا شدن مرغی که تنها بر روی زیره کفش تخم می گذارد

وقتی صحبت از راحتی یک چکمه می شود، تنها دغدغه اصلی مردم است. اما امروزه انواع مختلفی از کفی های مشابه موجود است.

تفاوت را چگونه می دانید؟ خوب، به همین دلیل است که ما این راهنما را ایجاد کردیم تا به شما در درک نکات و نکات کمک کند

در این مقاله مطالبی در مورد خرید زیره کفش به شما ارائه داده می شود.
کفی زیرین کفش یا چکمه است که با زمین تماس دارد. عملکرد اصلی زیره این است که ضربه را جذب کند، سطوح لغزنده را بگیرد و از پاهای شما در برابر اشیاء مضر جلوگیری کند.

زیره های چکمه را می توان از لاستیک، چرم، پلاستیک، مقوا، خز، چوب، چوب پنبه یا عصاره های گیاهی (مانند جوت) تهیه کرد.

اکثر زیره ها با استفاده از چرم با روکش لاستیکی ساخته می شوند زیرا این ترکیب انعطاف پذیری و دوام کافی برای مقاومت در برابر سایش روزانه را فراهم می کند ضخامت کفی میزان بالشتک، پشتیبانی و کشش آن را تعیین می کند

در اینجا ما 25 نوع ماده زیره کفش را مورد بحث قرار داده ایم، از جمله همه چیز از زیره های لاستیکی سنتی، Vibram و حتی زیره های تخصصی مانند زیره های BPU یا Crepe. یک چیز کوچک برای همه در این پست وجود دارد!

این احتمالاً یکی از رایج ترین انواع زیره است زیرا لاستیک بادوام و چسبنده است. این کفی ها برای افرادی مناسب است که هر روز کفش های کتانی یا راحتی خود را می پوشند و نیازی به نگرانی در مورد خستگی پاهای خود ندارند. آنها شوک را به خوبی جذب می کنند تا بتوانید مسافت پیموده شده زیادی را از آنها دریافت کنید.

لاستیک همچنین یک ماده بسیار سبک وزن است که راحتی عالی را هنگام راه رفتن فراهم می کند و لاستیک به طور طبیعی اصطکاک بالایی دارد، به همین دلیل است که کشش عالی را روی سطوح ناهموار یا سطوحی که هنوز از باران یا برف خیس هستند، ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.