مزایای استفاده از آجر در ساخت مدارس

آجر سفالی دارای مزایای بسیار دیگری است. با یک “عامل مطلوبیت” همراه است و تعادل خوبی بین زیبایی شناسی و عملی ایجاد می کند.
همانگونه که بیان شده در مجموع، آجر فشاری قرمز سوراخ دار به درستی به عنوان یک ماده انتخابی برای تعریف وضعیت ساختمان مدرسه به عنوان  مناسب در نظر گرفته می شود.
در مجموع در ساخت مدرسه سلطنتی آلبرتون آجر گری نما مراکشی Corobrik بکار گرفته می شود.

در توسعه مسکن لئوپارد Rest پروژه Cosmopolitan در آلبرتسدال استفاده شده است و جذابیت زیبایی و یکپارچگی غنی را به این پروژه سبز فیلد می بخشد.

Leopard’s Rest شامل 4500 خانه است که فاز اول آن 600 خانه در حال ساخت است. اولین مشاغل در اوایل سال 2016 خواهد بود.

رویال مدرسه آلبرتون یکی از سه مدرسه ای است که توسط شرکت مدیریت مدارس سلطنتی اداره می شود، مشارکتی بین مدارس Old آفریقای جنوبی (SEIIFSA) و متخصص آموزشی، دکتر بنی فوری، و تیم کارشناسانش هدف آنها ارائه آموزش با کیفیت در مدارس مستقل و کم هزینه از طریق فراهم کردن امکانات قابل دسترس است.

ساخت مدرسه سلطنتی آلبرتون توسط CDP، پیمانکار داخلی انجام می شود.

این ساختمان در اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و قرار است تا پایان شهریور به اتمام برسد.
این مدرسه برای پیش دبستانی تا کلاس 10 در ژانویه 2016 افتتاح می شود. کلاس 11 در سال 2017 و کلاس 12 در سال 2018 معرفی خواهد شد.

امکانات مراقبت های پس از آن نیز فراهم خواهد شد. این مدرسه با ظرفیت کامل برای 1655 دانش آموز با 65 پرسنل پذیرایی خواهد کرد.

انتخاب آجرهای تراورتن قرمز مراکشی و آجر سفال برای ساخت مدرسه در درجه اول به دلیل استحکام آنها در محیط مدرسه، دوام و ویژگی های کم نگهداری مرتبط بود.

اوکرت ون هیردن، مدیر فروش Corobrik گفت: با توجه به اینکه پایداری یک نیاز کلیدی در ساخت‌وساز مدرن است، آجر قزاقی سپند  نیاز به جایگزینی مواد را از بین می‌برد و در هزینه‌ها در طول عمر بیش از 100 سال صرفه‌جویی می‌کند.

 • منابع:
  1. The new Royal School Alberton defined by brick
 • تبلیغات: 
  1. در یکی از مطب های زالودرمانی به دلیل شکایات بسته شد
  2. 5 روش برای اینکه 6 ماهه پولدار شوید
  3. هواپیمایی پر از پول در آسمان ترکیه
  4. با خوردن شلیل به تقویت حافظه خود کمک کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.