مرکز پخش بطری پت پلاستیکی

امروزه مصرف محصولات یکبار مصرف پلاستیکی در سراسر جهان به شدت افزایش یافته است. نمونه ای از این محصولات بطری پت پلاستیکی است.

این بطری پت آب معدنی به شیوه صنعتی پریفرم تولید می شوند و در دسته محصولات پلیمری قرار می گیرد.

اما این محصولات در طبیعت به خاطر حجم بزرگ آنها و تجزیه ناپذیری حدود سیصد سال زمان می برد تا تبدیل به ذراتی غیر از شکل اولیه در خاک شوند. بنابراین در میزان تولید آنها باید فاکتور محیط زیست را نیز در نظر گرفت.

مرکز پخش بطری پت پلاستیکی

موارد استفاده از بطری پت پلاستیکی

موارد استفاده از بطری پت پلاستیکی بطری های پلاستیکی هم سبک و هم ارزان تر از شیشه هستند و به اندازه شیشه شفافیت نیز دارند و همینطور مواد داخل آنها در مجاورت هوا و نور و اشعه ها به خوبی محافظت می شوند.

به همین دلیل روزانه این بطری ها مصرف زیادی دارند. برای حفاظت از محیط زیست بهتر است در کنار این بطری ها از محصولات مشابه زیست سازگار و یا محصولاتی که خود بطری نیز به صورت خوراکی باشد نیز استفاده شود.

چنین محصولات مدرنی اکنون در نمایشگاه های صنعتی تست و عرضه شده است.

یکی از بطری پلاستیکی آزمایشگاهی گوی مانند آب معدنی است که خود گوی ها نیز از جنس غشای زیست تخریب پذیر و خوردنی و قابل بلعیدن هستند.

این بطری ها از یک نوع جلبک دریایی تولید می شوند. بدین ترتیب در آینده ای نزدیک جنس این بطری ها باید به نحوی اصلاح شود که سریع تر جذب طبیعت شود و آسیب زیست محیطی نزند.

از موارد به کار گیری این محصولات در صنایع غذایی تولید نوشابه ها، آب معدنی، روغن های خوراکی، بسته بندی مواد بهداشتی و دارویی و آرایشی است.

عرضه مستقیم بطری پت پلاستیکی

عرضه مستقیم بطری پت پلاستیکی معمولا بدین صورت است که کارخانه های تولید مواد نوشیدنی یا مایعات مختلف بر اساس حجم نوشیدنی یا مایع که قرار است بسته بندی شود سفارش طراحی و ساخت بطری پت را به سازندگان صنعتی میدهند و ابعاد این بطری ها بر اساس حجم مایعات طراحی و ساخته می شود. در نتیجه کار پخش بطری پت معمولا بر عهده تولید کننده بطری نیست بلکه بنا به سفارش خود کارخانه مواد غذایی است. در اینجا عرضه مستقیم بطری پت پلاستیکی انجام می شود.

در نتیجه معمولا برای این کار واسطه وجود ندارد. اما گاهی نیز ممکن است برخی شرکت های واسطه سفارش دهنده این محصولات باشند و خود آنها تبلیغات عرضه بطری پلاستیکی را نیز انجام دهند و بازاریابی این محصولات را انجام دهند و کارخانه های محصولات غذایی نیز بنا بر تنوع بسته بندی تمایل به خرید این محصولات داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.