فوم سرد کف مبل از عوامل موثر در درمان ریزش مو

تشک های فوم و همچنین فوم سرد کف مبل به دلایل خوبی بیش از حد محبوب هستند. این مواد با ایجاد بالشتک بیشتر نسبت به تشک های فنری خالص، نقاط فشار را کاهش می دهد.

به علاوه، بسیاری از گزینه های فوم جامد موجود در بازار بسیار ارزان تر از تشک های هیبریدی هستند که بهترین کیفیت فنرهای داخلی و فوم را با هم ترکیب می کنند.

هنگام خرید تشک، شما می خواهید به دنبال چیزی باشید که توزیع فشار یکنواخت را فراهم کند.

فوم حافظه مخصوصاً در توزیع فشار و پشتیبانی خوب است، که ممکن است آن را به یک انتخاب محکم تبدیل کند.

همچنین دارای آن احساس غرق شدن و گهواره شدن منحصر به فرد است که تکرار آن دشوار است، بنابراین اگر این حس در فنجان چای شما باشد، فوم حافظه ممکن است راه حلی باشد.

در حالی که مموری فوم به طور منحصر به فردی در ایجاد حس غوطه وری خوب است، اما تنها فومی نیست که سطح خواب حمایتی دارد.

فوم

تشک مورد علاقه ما تشکی با فوم جامد است که به طرز شگفت‌آوری محکم است و به اندازه مموری فوم‌های واقعی «حافظه» ندارد اما سطح کمی را از دست نمی‌دهد.

برای تمام فوم های فوم، هنوز یک نقطه ضعف عمده دارد: حفظ گرما. برای افرادی که سرد می خوابند یا در مناطقی زندگی می کنند که تابستان ها خنک تر است یا کسانی که کنترل آب و هوای بسیار خوبی در اتاق خواب خود دارند، این ممکن است نگران کننده نباشد.

برخی از تولید کنندگان، مانند Leesa، ادعا می کنند که ویژگی های طراحی را ادغام می کنند که این مشکل را کاهش می دهد.

اینها شامل همه چیز از سوراخ کردن سوراخ های کوچک در فوم برای افزایش گردش هوا، پوشاندن آن با پارچه های طراحی شده برای فتیله کردن عرق، تا لایه بندی موادی مانند گرافیت یا مس در خود فوم است که ادعا می شود دارای خواص تنظیم دما هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.