فروش مستقیم سبد میوه صادراتی

هر سال حجم بالایی از میوه وارد بازار می شود و یا به کشورهای همسایه صادر می شود که برای این کار به سبد میوه استاندارد نیاز است تا بار به سلامت به مقصد برسد.

نوع دیگری سبد وجود دارد که به نام سبد تریکو بافی معروف می باشد که بسیار زیبا می باشد.

سبد میوه صادراتی با تولید عمده توانسته است نیاز کشور را برای این کار تامین کند و برای خریداران این کالا، فروش مستقیم در نظر گرفته شده است. با فروش مستقیم این محصول از خود تولید کننده قیمت این کالا برای مشتریان کمتر می باشد.فروش مستقیم سبد میوه صادراتی

ویژگی های سبد میوه صادراتی

ویژگی های سبد میوه صادراتی اگر بخواهیم به ویژگی مهم سبد میوه صادراتی اشاره نماییم می توانیم وزن پایین این سبد ها را در نظر بگیریم که به خاطر وزن کمی که دارد امکان جابه جایی را آسان می کند. از ویژگی های مهم دیگرش رنگ بندی متنوعی است که دارد و متناسب با سلیقه افراد خریداری می شود. این سبدها سایزهای مختلفی دارند که متناسب با میوه ای که در ان قرار می گیرد باید خرید شود. برخی از این سبدها دارای دیواره بلند هستند که برای سیب و پرتقال که میوه های سفتی هستند در نظر گرفته شده است.

سبدهای با دیواره کوتاه مناسب است برای میوهای نرم مانند هلو و شلیل یا انجیل که باید فقط در یک ردیف چیده شود تا بر اثر فشار وارده له نشوند. ساختار فیزیکی این محصولات طوری می باشد که هوا درون آن جریان دارد و میوه تا مدت زمان بیشتری ماندگاری دارد. استحکام سبد میوه بالا می باشد و در موقع حمل به راحتی بر روی هم چیده می شوند و شکسته نمی شود و تحمل وزن بالا را دارد.

سبد حصیری بزرگ یکی از بهترین نوع سبد موجود در بازار می باشد.

ویژگی دیگر این سبدها این ست که در برابر نور نور مستقیم خورشید نیز مقاوم هستند و حتی در سرما و گرما نیز دوام دارند و متلاشی نمی شوند.
خرید میوه باید درست و صحیح انجام بگیرد و اگر درون پلاستیک و یا طرف ناسالم باشد میوه تا به مقصد برسد خراب می شود پس بهتر است برای خرید سبد میوه با کیفیت اقدام نمایید و از بهترین نوع آن که در این سایت معرفی می شود خریداری کنید.

خرید مستقیم سبد میوه صادراتی

خرید مستقیم سبد میوه صادراتی خرید مستقیم سبد میوه صادراتی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و بهتر است از خود تولیدکننده به صورت عمده خریداری شود تا قیمت سبد صادراتی برای مشتری ارزان تر باشد. در گذشته از سبدهای چوبی برای این کار استفاده می کردند که بسیار سنگین بود و حمل آن سخت بود علاوه بر آن گران تر نیز می باشد اما سبد پلاستیکی قیمت کمتری دارد و همچنین عامه پسند است. برای خرید این محصول می توانید سفارش خود را از این سایت به تولید کننده بدهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.