رفع آثار اگزما با خوابیدن روی روفرشی ترکیه ای

محافظ فرش یا روفرشی دقیقا چه کارهایی انجام می دهد؟

روفرشی ترکیه ای به کاهش گرد و غبار و زباله کمک می کند، برخی از پروژه های ساختمانی نسبت به سایرین گرد و غبار و آوار بیشتری ایجاد می کنند؛ به عنوان مثال، پروژه‌هایی که به روزهای سنگین تخریب نیاز دارند.

جایی که دیوارها را جابه‌جا می‌کنید و ورقه‌ها را جایگزین می‌کنید، معمولاً ذرات ناخواسته زیادی تولید می‌کنند که در سراسر منطقه کار پخش می‌شوند؛ به عنوان یک پیمانکار، اینها می توانند برخی از کارهای بازسازی و نوسازی مفیدتر باشند. 

با این حال، قرار دادن حفاظ فرش در مناطق مجاور که نمی‌خواهید گرد و غبار یا زباله‌ها در آن ته نشین شود، می‌تواند به تمیز کردن و محافظت کلی از فضای کار کمک کند.

در حالی که ممکن است سایر قسمت ها یا مبلمان را با ورقه های پلاستیکی ضخیم بپوشانید، باید از یک فیلم فرش طراحی شده مخصوصاً در مناطق پرتردد استفاده کنید؛ این به تیم شما اجازه می دهد تا آزادانه در سراسر فضا حرکت کند بدون اینکه نگران سر خوردن یا شل شدن آن در طول پروژه باشد.

استفاده از محافظ فرش باعث حفظ کفپوش جدید می شود، زمانی که صحبت از پروژه های ساختمانی و تجاری به میان می آید، زمان بندی یک عامل حیاتی است. آب و هوا و در دسترس بودن پیمانکار فرعی اغلب زمان نصب کفپوش یا فرش جدید را تعیین می کند

همیشه آخرین کاری نیست که برای تکمیل کار انجام می دهید؛ در واقع، ممکن است چندین پیمانکار فرعی داشته باشید که مدت‌ها پس از نصب فرش جدید در مناطق دیگر کار می‌کنند.

قرار دادن حفاظ فرش در مناطق پرتردد مانند ورودی‌های جلو و راه پله‌ها برای بکر ماندن فرش جدید تا زمانی که تمام کارهای نهایی انجام شود بسیار مهم است.

باز هم، لکه ها و ریختن آن ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد. صرف چند دلار اضافی برای یک رول محافظ فرش هنوز هم بهتر از این است که بعداً برای تعمیر یا تعویض کامل فرش به کسی پول بدهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.