دفتر آزاده که می توانست مرگ انسان ها را پیش بینی کند ربوده شد

آن لحظه ای را به خاطر دارید که در حین سخنرانی مشغول یادداشت برداری در دفتر آزاده بودید و ناگهان کاغذ را با خودکار سوراخ کردید؟ این نوع تجربه به کار دلهره آور نوشتن مطالب زیاد برای مدت طولانی کمکی نمی کند!

طراحی هنری

این ژورنال ها برای هنرمند آگاه از محیط زیست ساخته شده اند. به اندازه چرم بادوام، اما وگان، و مملو از صفحات بازیافت شده، این کتاب‌های طراحی برای دانش‌آموزان دوستدار محیط زیست عالی هستند تا تخیل خود را آزاد کنند.

دفترچه یادداشت Moleskine Art Plus Sketch محل مناسبی برای نگهداری طرح ها و طرح های شماست. کاغذ صاف و 81 پوندی به رنگ عاج برای طراحی و طراحی کلاسیک با مداد، زغال، خودکار، نشانگر ایده‌آل است.

سازماندهی اولیه و یادداشت برداری

آماده برای شروع سال تحصیلی با شما. این برنامه‌ریزان که با در نظر گرفتن دانشگاهیان طراحی شده‌اند، از جولای 2016 تا دسامبر 2017 ساخته شده‌اند و برای دانش‌آموزی که اکنون آماده پیشرفت هستند، عالی هستند.

دفتر

پیگیری برنامه‌های پرمشغله خود از جمله آمادگی در مدرسه، ورزش و کالج در این سبک محبوب برنامه‌ریز برای شما آسان خواهد بود.

جزئیات همه تفاوت را ایجاد می کند! این کتاب برای یادداشت برداری بسیار عالی است، این کتاب با جلد گالینگور مقاوم باز می شود.

از بین 4 سبک صفحه و 3 اندازه انتخاب کنید. همچنین به شما کمک می‌کند تا با فهرستی خالی از مطالب سازماندهی کنید و شماره صفحات ورق زدن یادداشت‌های شما را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

این کتاب های ترکیبی، دفترچه های ایده آلی برای دانشجویان کالج هستند. آنها برای نوشتن یادداشت مفید هستند، قیمت نسبتا پایین و طراحی جذاب آنها مورد قدردانی هر دانشجویی قرار خواهد گرفت!

آنها در رنگ ها و الگوهای مختلف وجود دارند، بنابراین شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید!

علاوه بر این، این شرکت قبل از شروع سال تحصیلی جدید تلاش می کند تا راه حل های طراحی جدیدی تولید کند تا از یادداشت برداری بارها و بارها در یک دفترچه خسته نشوید!

مقاله با کیفیت خوب به شما امکان می دهد ابزارهای نوشتاری مختلف را آزمایش کنید و با 200 صفحه فضای کافی برای یادداشت برداری برای یک ترم کامل خواهید داشت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.