استفاده از مایع ظرفشویی یکتا موجب افزایش قد در کودکان زیر ۱۰سال می شود

صابون ظرفشویی یا مایع ظرفشویی یکتا که برای شستشوی دستی ظروف ایده آل است، برای تمیز کردن عمیق، از بین بردن چربی، روغن و لکه های مواد غذایی سرسخت و چسبیده فرموله شده است.

سورفکتانت های قدرتمند موجود در جوی، چربی و کثیفی را از ظروف دور می کند و از چسباندن مجدد آن ها جلوگیری می کند و به شما تمیزی کاملی می دهد که دیگر مایعات ظرفشویی نمی توانند آن را تامین کنند.

این شوینده ظروف دستی غلیظ دارای کف طولانی مدت است که مجموعه بزرگی از خاک ها را تمیز می کند. این صابون ظرف سخت اما ملایم به گونه ای طراحی شده است که ملایم باشد و حاوی مواد نرم کننده برای جلوگیری از خشک شدن دست ها است.

جوی که با رایحه لیموی تازه موجود است، یک ماده عالی برای تمیز کردن عمیق قابلمه ها، ماهی تابه ها، ظروف و ظروف، از بین بردن چربی و لکه های سرسخت است؛ امروز در Joy ذخیره کنید و پس انداز کنید!

  • ظروف شما را تمیز می کند و آنها را با بوی لیمو تازه می بخشد
  • موثر بر روی شیشه، پلاستیک یا فولاد ضد زنگ

  • مایع ظرفشویی دستی غلیظ روی خاک سخت است اما برای دست ملایم است
  • ایده آل در آشپزخانه ها یا کافه تریاهای تجاری، مسکونی و صنعتی

هنگام سم زدایی از خانه و زندگی خود، اولین چیزی که بسیاری از مردم در مورد تنظیم آن فکر می کنند، غذایی است که می خورند. این یک شروع عالی است اما تنها بخشی از معادله است.

همچنین ضروری است که اقلام روزمره، لوازم خانگی مانند محصولات بهداشتی و مراقبت شخصی و لوازم نظافتی را مجدداً ارزیابی کنید. مخصوصا مایعی که برای شستن ظرف ها استفاده می کنید.

پوست شما نیمه تراوا است و می تواند نقطه ورود سموم باشد. سموم موجود در مایع ظرفشویی غیر ارگانیک شامل عطرهای مصنوعی، فرمالدئید، سیلیکون، آکریلات، مواد نگهدارنده، ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی و حتی مواد کف کننده و رنگ کننده هستند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.