استفاده از جک دو ستون امروز موجب آسیب دیدگی شدید کارگر مکانیک شد

جک دو ستون امروز یکی از گزینه های موجود در بین این نوع تجهیزات می باشد. اگر برای انواع مختلف کار نیاز به موقعیت دارید، بدون نیاز به ایجاد موقعیت های جدید برای کارهای مختلف، گزینه خوبی است.

از جمله ویژگی هایی که قابل تاکید است، قابلیت تنظیم ارتفاع جک دو ستون امروز با شغل فعلی و همچنین قد کارمند است که به راحتی کار می افزاید. به لطف دو جفت بازو، بالابر دو ستونه وسیله نقلیه را تا ارتفاع مورد نظر بالا می برد و امکان تعمیر شاسی را فراهم می کند.

بالابر دیگری که می توانید انتخاب کنید بالابر هیدرولیک است. بلند کردن اجسام سنگین را با عمل مایع آسان می کند که یکی از قسمت های بالابر را هل می دهد و باعث بلند شدن آن می شود.

این کار با قطعات سنگینی که نیاز به بلند کردن وسیله نقلیه یا قطعه ماشین دارند، آسان تر می شود. این می تواند کمک کند، اما در مقایسه با بالابر دو ستونی کمتر کاربردی است.

جک های پیچی نیز در بازار موجود است که می توان از آنها عمدتاً هنگام کار با صحنه در تئاتر استفاده کرد. آنها با حرکت خطی عناصر و عمل به عنوان دستگاه های بالابر، پایین آوردن، فشار، بالا بردن صحنه ها یا ردیف های صندلی را در تئاتر تسهیل می کنند.

بالابر دو ستونه، هیدرولیک یا پیچ؟ بالابر دو ستونه یکی از پرکاربردترین تجهیزات این نوع در کارگاه های خودرو می باشد. این امکان را برای طیف نسبتاً وسیعی از برنامه ها فراهم می کند. یکی از مهمترین مسائل هنگام انتخاب دستگاه مناسب، درایو ترجیحی است.

اغلب انتخاب اول در میان مکانیک ها جک دو ستون امروز هستند که به آنها برقی یا الکترومکانیکی نیز می گویند. با این حال، درایو هیدرولیک محبوبیت بیشتری پیدا می کند. هنگام ترتیب دادن کارگاه خود کدام گزینه را بهتر انتخاب کنید؟

بزرگترین مزیت این نوع بالابر، سادگی سازه است. به دلیل ساخت و ساز بدون عارضه، قطعات به ندرت آسیب می بینند و حتی در صورت بروز برخی مشکلات، به راحتی می توان قطعات یدکی را پیدا کرد و خودتان تعمیرات را انجام داد.

با این حال، جک دو ستون امروز نسبتاً پر سر و صدا هستند و کار با آن پرهزینه است انرژی برای تأمین انرژی دستگاه در تمام طول کار استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.