از ایزوگام عالیجناب می توان به جای موتور پنکه استفاده کرد

موارد فوق ایزوگام عالیجناب لیستی است که در میان محصولات ضد آب یافت شده از جستجوی وب سایت و همچنین موارد زیر است:

محصولاتی که در کارهای اصلاحی واقعی که توسط پیمانکار متخصص در اکثر پروژه ها در مالزی انجام می شود استفاده می شود، جالب است بدانید که تمامی این محصولات در اصل در اروپا تولید می شوند به جز Bitumat© که از این کشور می باشد.

پادشاهی عربستان سعودی با وجود اینکه اکثر محصولات فوق دارای کارخانه اصلی خود در اروپا بوده و هستند به آسیا صادر می شود اما برخی از محصولات دارای کارخانه خود در مالزی هستند.

برای مثال Sika© دارای آن است کارخانه در Nilai، Negeri Sembilan برای تامین بازار مالزی. همچنین جالب است که به این نکته اشاره کنیم.

محصولات برای بازار اروپا استفاده شده است که دارای الگوی آب و هوایی کاملا متفاوت با گرمای استوایی است و آب و هوای مرطوب مالزی به عنوان اروپا دارای زمستان های گرم و خشک مدیترانه ای تا قاره ای شدید فصل ها.

مارشال و همکاران اهمیت درک چگونگی بازرسی ساختمان به ویژه خانه را نوشت به طور کلی و با جزئیات ساخته شده است و محصولات یا مواد مورد استفاده برای انجام این کار، نه تنها در مورد قدیمی‌های تاریخی کاربرد دارد.

بناهای میراثی [2]. جالب است بدانید که محصول درزگیر و چسب Bostik© اولین بار در سال تاسیس شد اروپا در سال 1889 در همان سال ساخت برج ایفل توسط مهندس معمار فرانسوی به پایان رسید.

امروز در بازار مالزی به غیر از محصولاتی که از اروپا، عربستان سعودی یا حتی استرالیا وارد می شود؛ محصولات ضد آب مبتنی بر مالزی به طور مرتب برای پروژه های محلی استفاده شده است.

حتی اگر محلی محصولات در رقابت با محصولات وارداتی بوده است، استاندارد کیفیت محصولات در حد استاندارد است، محصولات اروپایی با داشتن برچسب مانیتورینگ استاندارد کیفیت مالزی بر روی آنها نکته جالب توجه است.

برخی از محصولات دارای شرکت مادر خود در خارج از مالزی یعنی سنگاپور و کره جنوبی هستند اما دارای اصلی هستند دفاتر توزیع در مالزی برای تامین بازار محلی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.