ابتکارات مدارس خصوصی با آجر

بریک – گروهی از والدین مدارس خصوصی از مسئولان مدارس دولتی شهر بریک خواستند تا وسایل حمل و نقل به مدارس کاتولیک و مسیحی را تغییر دهند.

گفتند که فرزندانشان مجبورند مسیرهای طولانی و اغلب خطرناک را در امتداد جاده های شلوغ پیاده روی کنند تا به ایستگاه های اتوبوس خود برسند.

ویلیام شونک از Acorn Drive در جلسه ماهانه خود در روز پنجشنبه به هیئت آموزش آجر نسوز نما طوسی گفت: “این ناعادلانه است. ناامن است.”

رفتاری که با ما شده بی احترامی است.»

شونک گفت که ساخت و سازهای آتی در نزدیکی محله او به این معنی است که فرزندان او مجبور خواهند شد تقریباً دو مایل در بلوار بریک در کنار آجر سیلیسی ابهر پیاده روی کنند تا به ایستگاه اتوبوس خود برسند.

او گفت که مسیر آنها “پیاده رو ندارد. این جاده ای که با آجر نسوز تکسچر است که حد متوسط ​​سرعت آن 45 مایل در ساعت است.” “این ناامن است. چه کسی آن را تایید کرد؟ چه کسی فکر کرد که این یک تصمیم عالی بود؟”
سایر والدین نیز نگرانی های مشابهی داشتند و به شرایط خطرناک پیاده روی تا ایستگاه های اتوبوس، اتوبوس سواری یک ساعته و غیبت کودکان از مدرسه به دلیل تاخیر اتوبوس اشاره کردند.

بیشتر: دیوار تاخیر اتوبوس را به صورت آنلاین در میان کمبود راننده ارسال می کند

سرپرست توماس فارل گفت که دانش آموزان مدرسه خصوصی که در بریک زندگی می کنند به دلیل کمبود شدید راننده اتوبوس از طریق ایستگاه های اتوبوس “متمرکز” حمل می شوند.

فارل گفت که کمبود راننده، بریک را مجبور کرده است که حمل و نقل را برای بسیاری از فعالیت های بعد از مدرسه آجر نسوز سفید آذرخش حذف کند و تعداد کل مسیرها را کاهش دهد.

سرپرست گفت: “آنها گارد ملی را به عنوان راننده در ماساچوست وارد کردند.” این حتی یک شهر یا ایالت (مسئله) نیست، در حال حاضر یک مشکل سراسری است.

 • منابع:
  1. Brick private school parents demand safer bus routes, complain of unsafe walks
 • تبلیغات: 
  1. کاخ سفید به خاطر یک میز پلاستیکی غرق در آتش شد
  2. راز نهفته در فضا و سفینه های فضایی!
  3. با گردو شوره سر را درمان کنید
  4. برنج بخورید ولی لاغر بمانید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.