آب دادن به گیاه پژمرده با قوطی فلزی 10*10 آن را شاداب می کند

قوطی فلزی 10*10 با لاک پوشانده شده اند تا قوطی را از خوردگی محافظت کند و مانعی بین محصول و فلز ایجاد کند. آنها را در فر خشک می کنند و قسمت بالای قوطی را به سمت بیرون فشار می دهند.

در مرحله بعد، آنها به یک مهره می روند که در آن مهره هایی تشکیل می شود تا به قوطی استحکام بیشتری بدهد. سپس قوطی ها برای هر گونه سوراخ یا شکست آزمایش می شوند و روی پالت ها به انبارها فرستاده می شوند.

انتهای بالایی پس از افزودن محصول به قوطی به قوطی درز می‌شود، قوطی های جوش داده شده نوشیدنی دو تکه مانند قوطی های غذا ساخته می شوند، مگر با تفاوت های کمی.

بعد از برش قوطی ها، قوطی ها را با پوشش پایه می پوشانند و به چاپگری می روند که طرح را روی قوطی اعمال می کند و لاک زده و خشک می شود، قوطی های نوشابه نیز از مهره عبور نمی کنند.

بازیافت فلز آسان است و بسیار بادوام است و برای حمل و نقل کارآمد است. وزن بسته بندی فلزی نیز بسیار کم است، بنابراین برای نگهداری و حمل و نقل کارآمد است.

آخرین باری که بین جرعه های نوشابه مورد علاقه تان مکث کردید و در مورد آن قوطی در دستتان فکر کردید کی بود؟ اگر شما مانند اکثر مردم هستید، احتمالاً پاسخ هرگز نخواهد بود.

اما آن شیء به ظاهر غیرقابل توجه در واقع یک شگفتی از ساخت مدرن است. این در واقع یک چیز باشکوه است، بسیاری از فلزات همچنین می توانند گرما را در دماهای بالاتر تحمل کنند و به اندازه شیشه شکننده یا گران نیستند.

چند سال پیش، من به Can School، یک رویداد کوچک مختص صنعت که سالانه توسط Ball Corporation، بزرگترین تولیدکننده کانتر در جهان، میزبانی می‌شود، به پایان رسید.

در آنجا، در یک اتاق کنفرانس درست در شمال دنور، مهندسان در مورد “نرخ ریزش بهبود یافته” و “قابلیت بسته شدن مجدد” و “عملکرد باز کردن” قوطی ها صحبت کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.